Vücudunuzla Barışın

0

Efendinizin takdir etmesini isteyeceğiniz bir şey olan bedeninize, iyi bakmanız gerekir.

Vücudunuzun, Efendinize ait olduğunu unutmayın, sürekli vücudunuzu eleştiriyorsanız, Efendinizin kadın zevkini ve köle seçme kabiliyetini eleştiriyorsunuz demektir.
Efendiniz bedeninizi değiştirmenizi isterse, bunu söyler. Vücudunuzla ilgili fikirlerinizi aklınızdan silin ve Efendinizin inandıklarına odaklanın.

Vücudunuzla ilgili olarak Efendinizin düşüncelerine odaklandığınızdan emin olmak için, Efendinizin vücudunuz hakkında söylediği şeylerin listesini köle günlüğünüzde tutmak, yardımcı olabilir. Bu yolla, vücudunuzu sorgulamaya başladığınızda, bu notlara göz atın. Efendinizin vücudunuza dokunduğunu, okşadığını düşünmek için biraz zaman ayırın. Bu düşünceler günlüğünüze de girmelidir, böylece bunları hatırlayıp saçmalamayı kesersiniz.

Bütün bunları yazsam da, bu vücudunuzla ilgilenmemeniz gerektiği anlamına gelmez. Hala vücudunuzu iyi yemeklerle, egzersizlerle, dinlenme ile ve sağlıklı bir yaşam tarzıyla geliştirmelisiniz. Vücudunuza bakım için zaman ayırdığınızda, Efendinize, onun için kendinizi hazır tuttuğunuzu gösteriyorsunuz. Vücudunuzun sağlığından emin olun. Kilonuzu normal seviyede tutmak için dengeli yemek yiyin. Düzenli egzersiz yapmak kas yapınızı ve enerji seviyenizi yükseltmenize yardımcı olacaktır.

Efendi, sizi eğitmeye devam ederken, vücudunuzdaki sorunlar zamanla çözülecektir. Köleyi önemseyen bir Efendi, kölenin fiziği, olabilecek en iyi noktaya ulaşsın diye. Her uyarıyı yapar.

Sevgiler.

 

Önceki İçerikBDSM’de Acı ve Anksiyete
Sonraki İçerikErotizm Olmadan BDSM
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.