Yeni Köle, Yeni Kurallar Demek midir?

0

Yeni bir köle ediniyorsanız, bunu yapmak için birçok nedene sahip olabilirsiniz. Eğer yeni köle, diğer kölenin vermediği bir bir hizmeti verecekse, köleyi hayatınıza almadan önce kendi eğitim yöntemlerinizi gözden geçirmelisiniz. Aslında her ne sebeple olursa olsun. Yeni bir köle edinirken yeni kurallara gereksinim duyup duymadığınızı düşünmelisiniz.

Eski yöntemlere uyma güdüsü güçlü bir şey: geçmişte yaptığınız şeyleri hatırlamak daha kolaydır. Bu açıdan, uyguladığınız tekniklerin bu yeni kölede işe yarayıp yaramayacağını görmek için deneme yanılma yöntemini kullanarak, köleyi hırpalamayın. Her ne kadar kurallar herkes için geçerli gibi görünse de, bu kuralları öğrenmenin farklı yolları vardır. Bu noktada, eski kuralları kullanmaya karar verirseniz, kuralları uygulamanın yeni köle için doğru tekniğini tespit etmelisiniz. Kölenizin uymasını istediğiniz bütün kuralların bir listesini çıkartın ve ardından bunları nasıl öğreteceğinizin bir yol haritasını hazırlayın.

Bir yandan ise, yeni bir köle için tamamen ona özel kurallar oluşturmanız, eskileri unutmanız çoğu zaman daha işe yarar bir yoldur. Tamamen sıfırdan başlamak iyi bir köle ilişkisi kurmanıza yardımcı olur. Yapmanız gereken şey, belirli bir amaca yönelik kurallar eklediğinizden emin olmaktır.

Kendinizi köleniz kadar iyi eğitin.
Kuralları ve teknikleri, kölenin karakterine göre sıfırdan oluşturmaya karar verirseniz. Sadece yeni bir köle için yeni kurallar oluşturmakla kalmıyor, aynı zamanda kendinize de bu kuralları öğretiyorsunuz. Yeni bir köleyi eğitmeye başlamadan önce kendinizi eğitmenin yollarını bulmak iyi olacaktır. Kendinizi yeni kurallara göre sınayın, böylece o kuralları köleden daha iyi tanıyın. Ya da kölenin öğrenmesi gereken yeni şeylere ayak uydurabilmeniz ve böylece her zaman kontrolde görünebilmeniz için eğitimi daha küçük parçalara bölün.

Sevgiler.

 

Önceki İçerikKullanılan BDSM Oyuncakları Hakkında
Sonraki İçerikEfendi Köle İlişkisinin Sekteye Uğraması
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.