Yorgun Bir Efendiye Hizmet Etmek

0

Yönetici olmak mental anlamda yorucu bir iştir. Bir de bunun üstüne, BDSM ilişkisi dışındaki işler de fazlasıyla yormuş olabilir.
Peki durum böyle iken, köle nasıl hizmet edebilir?

Köle olarak, Efendinizin yorgunluğu ile sizin eğitiminizin, direkt bir alakası yoktur. Fakat, Efendinize rahat hissettirmek ve onun gevşemesini sağlamak sizin göreviniz, unutmayın. Uzun bir günün sonunda, bir Efendi, kölesinin onu rahatlatmak için çabaladığını hissetmek ister. Onun ihtiyaçlarını akılda tutmalı ve ona göre hareket etmelisiniz.
Birçok Dominant, başlarken kölelerinden ne istediklerini açıkça ortaya koyar.
Örneğin, içeri girdiğinde kendinizi belirli bir konuma getirmek zorunda kalabilirsiniz, bir oturuş şekli, ayağa kalkma, yere kapanma gibi.

Ancak Dominant sizden beklediklerini açıklığa kavuşturmadığında, ona en iyi nasıl hizmet edebileceğiniz konusunu çözebilmek için biraz zaman geçirmelisiniz. Uzun bir günün sonunda rahatlamasına yardımcı olun ve sonra bu yaptıklarınızın yeterli olup olmadığını öğrenmek için biraz konuşmayı deneyin.

Kölenin, Efendisine hizmet etmesindeki sorun, çoğu zaman motivasyon eksikliğidir. Genelde köle, yaptıklarının nedenini bilmez, “ne işe yarayacak bu” sorusu kafasında yankılanır, Efendinize, sorularınızı sorun ve soru işaretlerinizi yok edin ve BDSM’de Hedef ve Motivasyon başlığına göz atın

Efendinizin ihtiyaçlarını karşılamak için, hazırlanmış bir şekilde, onu hali hazır kapıda beklemek, onu memnun edebilir. Öncelikle, gelişine hazırlanmak için kendinize bol zaman ayırın. Yapmanız gereken şeylerin dışında bazı özel dokunuşlar da ekleyin. Örneğin, görevlerinizden biri Efendinizin ayaklarını ovmak ise, her zaman en sevdiği losyonu hazır tutun. Gelmeden önce evi temizleyin. Aç gelecekse, yemeği hazırlayın. Alkol kullanıyorsa, sevdiği meze ve içkiyi hazırlayın.

Sevgiler.

Sonraki İçerikBDSM’de Sadakat
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.