Zarif Bir Köle Olun – Köle Nasıl Davranmalı

1

Köle nasıl davranmalı, öncelikle yavaş ve zarif olmalı. Zariflik, iyi bir bdsm eğitimi almış bir köleyi izlerken ilk göze çarpan şeydir. Bir pozisyondan diğer pozisyona kolayca geçerler ve sadece kendilerinin değil, aynı zamanda Efendilerinin ihtiyaçlarının da farkındadırlar. Peki bazı köleler diğerlerinden daha mı doğaldır? Tam olarak değil. Bazı köleler sadece diğerlerinden daha zarif olmaya çalışıyorlar. Hareket etmeyi, hareketlerini düşünmeyi, konuşma şekillerini ve davranışlarını gözden geçirmeyi öğrenip bunlara dikkat ederek, daha zarif köleler haline geliyorlar.

Hareket etme şekli, insanların zarafeti ile ilgili bir şeydir. Zarafetle hareket etmek için, her hareketi özenle ele almak lazım. Örneğin, yerden bir şey kaldırdığınızda yavaşça alıp yavaşça yukarıya doğru kaldırın. Sarsıntılı hareketlerden kaçının, garip hareketler sırasında bile zarif görünmenizi sağlayacaktır. Kollarınızın ve bacaklarınızın hareketlerine odaklanarak, yürürken ya da emeklerken daha dikkatli olun. Örneğin, otururken veya arabadan çıkarken bacaklarınızı her zaman birbirinden ayırın.

Eylemler ve Hareketler

Eylemleriniz hakkında düşünmek sizi daha zarif bir köle olmaya teşvik edecektir. Efendinizin size bir şey sormasından sonra ne yapmanız gerektiğini düşünün. Efendi’nin derhal bir cevap isteyebileceği bazı zamanlar olacak olsa da her zaman böyle değildir. Ne yapmanız gerektiğini ve bunu nasıl yapacağınızı düşünmek için birkaç dakikanızı ayırabilirsiniz. Hareket etmeden önce düşünme yöntemini ne kadar çok uygularsanız, o kadar hızlı alışkanlık edinebilirsiniz.

Konuşmalar ve Üslup

Bir soru sorulduğunda, yanıtınızı düşünmek için birkaç dakikanızı ayırmanız gerekir. Bu, size en iyi cevabı vermenizi sağlar, aynı zamanda soruyu tam olarak anlamanıza yardımcı olacaktır. Konuşurken cevap vermek, yavaş konuşmak ve kullanacağınız sözcük seçeneklerini düşünmek için zaman ayırın. Bu başta garip görünse de, ne kadar çok uygulanıyorsa, o kadar kolay olur. Kaba olmamaya özen gösterin. Kendinize kalıplar oluşturun.
Örneğin, Efendiniz domal emri verdiğinde. Eyleme geçmeden önce.
Eğer Efendim domalmamı istiyorsa, bu köle bunu yapmaktan keyif alır. Diyerek, süsleyin eyleminizi. Kendinizden 3. tekil şahıs olarak bahsetmenize gerek yok illa. Bu köle yerine, “ben” de diyebilirsiniz. Doğru olanı siz bulun.

Egzersiz seanslarınızdan sonra, eylemlerinizi ve onları daha iyi nasıl yapabileceğinizi düşünün. Bir daha ki buluşmada neler yapabileceğinizi not etmeniz faydalı olabilir. Daha fazla eğitime ihtiyaç duyduğunuzu düşündüğünüz herhangi bir sorun varsa, Efendinizden yol göstermesini isteyin. Efendiniz, seanslarınızın dışına çıkarak, daha iyi bir itaatkâr olmanız için harcanan zamanı takdir edecektir.

Köle Nasıl Davranmalı

Köle zarif ve ağır davranmalı. Herkes doğal bir zarifliğe sahip olmak zorunda değil. Fakat, bu sonradan öğrenilip yeteneklerinizin arasına katılabilecek bir şey. Efendiniz için şık ve zarif olmaya özen gösterin. Bunun için Efendinize danışın, yardım isteyin. Zarafet, kölelerin görevlerinden biridir.

Sevgiler.

Önceki İçerikKlostrofobi ve BDSM
Sonraki İçerikSorular, sorular.
İlişkilerimde zihinsel ve fiziksel dominasyonun olması gerektiğini düşünen biriyim. 2008-2009 yıllarından bu yana BDSM içerikli ilişkiler kuruyorum. Birçoğunuz gibi, ben de dışarıda bu yönünü belli etmeyenlerdenim. Yaşadığımız toplum, çıplak heykellere taşlar ve sopalarla saldıran bir toplum maalesef, anlamalarını beklememiz en iyi ihtimalle aptallık olur.